Złóż zamówienie :)

Aby nasze pierniki były najwyższej jakości i zawsze świeże wykonujemy je na zamówienie. Czas realizacji zależy od ilości i rodzaju zamówionych wzorów.
Sprawdź także najczęściej zadawane pytania >>

Wyślij zapytanie lub zamówienie za pomocą naszego formularza:

Przygotowaliśmy dla Ciebie odpowiedzi na kilka najczęściej zadawanych pytań :)

Opakowanie pierników

Każdy piernik jest osobno zapakowany w celofanowy woreczek ozdobiony kolorową wstążeczką lub specjalne pudełeczko. Podczas przyjmowania zamówienia zapytamy Cię jaki kolor wstążeczki przygotować.

Na Twoje życzenie dołączymy okolicznościową, spersonalizowaną karteczkę!

Czy mogę zamówić pierniki przez Allegro lub sklep internetowy?

 Niestety nie – aby nasze pierniki były najwyższej jakości wykonujemy je na zamówienie i nie magazynujemy zapasów. Nasze pierniki można zamówić wyłącznie poprzez kontakt z nami – telefonicznie, mailowo lub poprzez funpage na Facebooku.

Czas realizacji zamówienia

Jak szybko jesteśmy w stanie wypiec dla Ciebie pierniki? Czas realizacji zależy m.in. od wybranego wzoru, ilości zamówionych pierników oraz ilości wszystkich zamówień, które w danym momencie realizujemy.

Dokładny termin przedstawimy Ci po otrzymaniu od Ciebie informacji na temat wzorów i ilości pierników. Czas realizacji może wahać się od kilku dni/tygodnia, aż do kilku tygodni, przed takimi świętami jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc.

Odbiór osobisty

Istnieje również możliwość odbioru osobistego w naszej siedzibie oraz na terenie Staszowa w województwie świętokrzyskim.

Adres naszej siedziby:
Bożena Dróżdż
Wola Osowa 36
28-200 Staszów

Ile wynosi koszt wysyłki?

Jest to zależne od wybranych przez Ciebie wzorów, ponieważ poszczególne pierniki różnią się od siebie masą. Przykładowe koszty wysyłki, które często spotykamy w naszej działalności, to 18,99 zł dla 50 pierników oraz 23,99 zł dla 100 pierników.

Wszystkie koszty wysyłki to wyłącznie opłaty pobierane przez firmę przewozową DPD.

Dla bezpieczeństwa pierników do jednej paczki pakujemy maksymalnie 100 pierników. Dlatego jeśli zamówisz więcej niż 100 pierników, otrzymasz więcej niż jedną paczkę.

Czy istnieje dolna granica ilości pierników, od której przyjmujemy zamówienie?

Nie ma takiej granicy – przyjmujemy zamówienia nawet na jeden lub kilka pierników 🙂